Wideo

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kamery sportowej?

• Zakładki: 138


Kamery sportowe są współcześnie bardzo popularne i jak się okazuje, nie tylko wśród osób uprawiających sport. Nawet jeżeli nie jesteś aktywny sportowo, nie interesuje Cię poszukiwanie przygód, to kamera sportowa może być bardzo fajnym urządzeniem, służącym do robienia zdjęć i nagrywania okolicznościowych filmów. Na co zwrócić uwagę przy wyborze kamery?

Jakość wideo

Tak naprawdę, jest to najważniejszy czynnik, mający największy wpływ na decyzję zakupową. Dobra kamera powinna posiadać wysoką jakość wideo i nagrywać obraz wyraźnie. Polecamy zdecydować się na rozdzielczość 4K, ponieważ dostarczy ona wysoką rozdzielczość, jednakże będzie ona znacznie droższa, niż mniejsze formaty.

Akcesoria

Zwróć uwagę na to jakie akcesoria są dostępne na rynku do danego modelu kamery sportowej. Do najbardziej popularnych akcesoriów należą mocowania na kaski, na głowę, na kierownicę. Jeżeli jednak lubisz jeździć na nartach, możesz potrzebować innych akcesoriów. Dowiedz się czego będziesz potrzebował, a następnie dobierz odpowiednią kamerę sportową.

Trwałość

Zaletą kamer sportowych jest to, że zazwyczaj są trwałe i odporne na wstrząsy czy upadki. Jeżeli lubisz pływać i chcesz nagrywać swoje umiejętności, możesz potrzebować aparatu z funkcją odporności na wodę i warunki atmosferyczne. Dlatego zwróć uwagę, czy kamera sportowa, która Cie interesuje, jest w takie dogodności wyposażona.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
181 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *