Wideo

Wszystko co musisz wiedzieć na temat kupna kamery samochodowej

• Zakładki: 65


Zapewne niejednokrotnie widziałeś w Internecie wideo z różnymi incydentami drogowymi. Zapewne zostały one nagrane poprzez kamerę samochodową. Warto zainwestować w takie urządzenie, ponieważ stanowi ono duże wsparcie w trakcie wypadku, kolizji czy uszkodzeń. Co powinna mieć dobra kamerka samochodowa?

Wbudowany wyświetlacz

Dzięki niemu będziesz w stanie w łatwy sposób konfigurować ustawienia kamery, a także mieć możliwość szybkiego przejrzenia wideo, bez konieczności dostępu do komputera lub smartfona.

GPS

Kamera wyposażona w system GPS może być przydatna w razie kolizji lub wypadku. Dzięki niemu będzie jasne z jaką prędkością poruszaliśmy się podczas kolizji, w jakim miejscu dokładnie ona nastąpiła. Lokalizacja jest automatycznie rejestrowana i umieszczana w odpowiednim momencie w filmie.

Wbudowana bateria

Warto, by kamera samochodowa posiadała wbudowany akumulator, aby nie potrzebowała stałego źródła zasilania.

Nagrywane w pętli

Polega na tym, że kamera rejestruje obraz i dźwięk przez cały czas, do momentu zapełnienia pamięci. Gdy pamięć zostanie zapełniona, kamera automatycznie usuwa najstarsze pliki i nagrywa w ich miejsce. Dzięki temu, zawsze będziesz mieć nagranie sprzed kilku ostatnich godzin.

Automatyczne nagrywanie

Warto zdecydować się na taką kamerę, która włącza się automatycznie po uruchomieniu silnika samochodu.

Tryb parkowania

Polega na tym, że kamera będzie działać, gdy samochód będzie wyłączony. Dzięki temu, wszystkie wypadki, kolizje i uszkodzenia będą rejestrowane. Takie rozwiązanie wymaga podłączenia kamery do zasilania samochodu.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
65 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *