Smartfony

Smartfony z najlepszymi aparatami

• Zakładki: 245


Współczesne telefony posiadają wiele rozbudowanych możliwości, a jedną z najważniejszych, często kluczowych podczas wyboru jest jakość wbudowanego aparatu. Obecna technologia pozwala wykonywać za pomocą telefonu zdjęcia, które niełatwo odróżnić od profesjonalnych aparatów. W tym artykule dowiesz się jaki smartfon ma najlepszy aparat.

Apple iPhone 13 Pro Max

Jest to największy i posiadający najbardziej rozbudowane funkcje iPhone. Mimo, że wizualnie wygląda prawie tak  samo jak iPhone 12 Pro Max, to jest jednak delikatnie grubszy, ale przede wszystkim posiada wiele możliwości. Smartfon posiada 3 tylne obiektywy – szerokokątny 12 MP, ultraszeroki 12 MP oraz teleobiektyw 12 MP z sześciokrotnym zoomem optycznym. Przedni aparat ma 12 MP. Filmy nagrywane tym smartfonem mają dużą głębie, a szczegóły są bardzo wyraźne.

Google Pixel 6 Pro

Ten smartfon pretenduje do miana najlepszego telefonu z aparatem na rynku. Google wyposażyło ten telefon w wysokiej jakości algorytmy, które odpowiadają za ulepszenie komponentów aparatu. Smartfon jest wyposażony w trzy obiektywy tylne – szerokokątny 50 MP, teleobiektyw 48 MP z czterokrotnym zoomem optycznym, obiektyw ultraszeroki mający 12 MP. Przedni aparat posiada 11,1 MP.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
218 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *