Smartfony

Najlepsze telefony oparte o Android – Jesień 2021

• Zakładki: 607


Ceny telefonów opartych o Android ciągle rosną, chociaż mogłoby się wydawać, że tendencja będzie odwrotna. Możliwości najnowszych smartfonów pokazują jednak, że wysoka cena w wielu przypadkach jest uzasadniona. Zatem, jaki najlepszy smartfon wybrać jesienią 2021 roku?

Google Pixel 6

Smartfon zawiera w sobie wszystko co najlepsze. Wyposażony jest w Android 12 oraz ośmiordzeniowy procesor Google Tensor. Wyświetlacz smartfona ma 6,4 cala i ma tylko 1080p, jednakże jest bardzo wyraźny i płynny, a to za sprawą wysokiej częstotliwości odświeżania, wynoszącej 90Hz. Bardzo dużą zaletą tego telefonu jest posiadanie matrycy aparatu o najnowszej generacji, dzięki której można robić niesamowite zdjęcia. Za jedyną wadę tego urządzenia można uznać jego dostępność, ponieważ niemalże wszędzie jest on wyprzedany i bardzo ciężko jest go dostać.

Galaxy S21 Ultra

Kolejny solidny smartfon, pretendujący do miana najlepszego telefonu opartego o Android. Telefon jest wyposażony w doskonały aparat, składający się z konfiguracji czterech obiektywów, dzięki któremu można robić niesamowite zdjęcia i rejestrować płynne filmy. Ekran tego smartfona ma najlepszy ekran, jaki można sobie wyobrazić w smartfonie – przekątna 6,8 cala, 1440p oraz częstotliwość odświeżania wynosząca 120Hz. Do jego wad można zaliczyć duży rozmiar oraz wagę, jednakże zdecydowanie jest to jeden z najlepszych telefonów z Androidem.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
289 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *