Audio

Głośnik Bluetooth do smartfona – jakie powinien mieć funkcje?

• Zakładki: 157


Dzięki głośnikom Bluetooth możesz słuchać swojej ulubionej muzyki w dowolnym miejscu. Nie wszystkie głośniki ofertują te same funkcje oraz jakość dźwięku, dlatego należy znaleźć taki, który całkowicie spełni nasze wymagania. Dowiedz się jakie funkcje powinien mieć Twój głośnik Bluetooth!

Powinien być mały i lekki

Głośnik powinien być na tyle mały i lekki, by można było go zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Niewielki rozmiar i waga sprawią, że głośnik będzie można wrzucić do torby lub plecaka, czy nawet kieszeni od spodni. Najmniejsze głośniki nie dostarczą wielkiej mocy, jednakże najlepsze modele będą posiadały czysty i klarowny dźwięk i świetnie sprawdzą się jako zestaw do słuchania podcastów, bez konieczności nadwyrężania słuchu.

Tryb imprezy

To bardzo zaawansowana i nowoczesna funkcja, dzięki której istnieje możliwość połączenia głośnika Bluetooth z kilkoma smartfonami jednocześnie. Co prawda, nie będzie możliwości odtwarzania muzyki z kilku źródeł w tym samym czasie, jednakże dzięki tej funkcji, podczas imprezy każdy będzie mógł puścić muzykę ze swojego telefonu, co pozwoli tworzyć ciekawe playlisty i sprawi, że każdy doda coś od siebie.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
178 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *