Komputery i laptopy

Jak zrobić screena na laptopie toshiba?

• Zakładki: 10


Screeny są bardzo przydatne do udokumentowania ważnych informacji lub do wykonania kopii zapasowej. Na laptopie Toshiba można wykonać screena za pomocą kilku prostych kroków. Przede wszystkim należy otworzyć okno, które chcemy uwiecznić na zrzucie ekranu. Następnie należy nacisnąć kombinację klawiszy „Fn + PrtSc”, aby wykonać screena. Po wciśnięciu tych klawiszy obrazek zostanie skopiowany do schowka systemowego. Ostatnim krokiem jest otworzenie programu graficznego i wklejenie obrazka ze schowka systemowego. Po tym, jak obrazek zostanie wklejony, można go edytować lub zapisać na dysku twardym.

Jak używać klawiszy skrótu do tworzenia zrzutów ekranu na laptopie Toshiba

Klawisze skrótu do tworzenia zrzutów ekranu na laptopie Toshiba są bardzo proste w użyciu. Aby utworzyć zrzut ekranu, należy nacisnąć kombinację klawiszy Fn + PrtSc. Po wykonaniu tej czynności zostanie utworzony zrzut ekranu, który można dalej edytować lub udostępniać.

Jak wykorzystać narzędzie snipping do tworzenia zrzutów ekranu na laptopie Toshiba

Narzędzie Snipping jest przydatnym narzędziem do tworzenia zrzutów ekranu na laptopie Toshiba. Jest to bardzo proste w użyciu narzędzie, które pozwala użytkownikowi na szybkie i łatwe tworzenie zrzutów ekranu. Aby skorzystać z tego narzędzia, należy wykonać następujące kroki:

1. Otwórz menu Start i wyszukaj „Snipping Tool”.

2. Kliknij ikonę „Snipping Tool”, aby otworzyć aplikację.

3. Wybierz opcję „New”, aby rozpocząć tworzenie nowego zrzutu ekranu. Możesz również wybrać opcję „Delay”, aby ustawić opóźnienie przed rozpoczęciem tworzenia zrzutu ekranu.

4. Po wybraniu opcji „New” lub „Delay”, pojawi się okno dialogowe, które poinformuje Cię o tym, że Twój zrzut ekranu jest gotowy do przechwycenia. Kliknij i przytrzyj myszy lub palcem obszar ekranu, który chcesz uchwycić i poczekaj aż Twój zrzut ekranu się utworzy.

5. Po utworzeniu zrzutu ekranu możesz go edytować lub dodać do niego notatki i oznaczenia poprze kliknięcie odpowiedniego przycisku na głównym oknie aplikacji Snipping Tool. Możes

Jak wykorzystać programy do tworzenia zrzutów ekranu na laptopie Toshiba

Programy do tworzenia zrzutów ekranu na laptopie Toshiba są łatwe w użyciu i mogą być wykorzystywane do tworzenia zrzutów ekranu, które można wykorzystać do celów edukacyjnych, prezentacji lub innych celów. Aby skorzystać z programu do tworzenia zrzutów ekranu na laptopie Toshiba, należy najpierw otworzyć aplikację. Następnie należy wybrać opcję „Zrzut ekranu” i wskazać obszar, który ma być udokumentowany. Po wskazaniu obszaru należy kliknąć przycisk „Zapisz”, aby zapisać plik. Plik można potem otworzyć i edytować lub udostępnić innym osobom.

Podsumowując, zrobienie zrzutu ekranu na laptopie Toshiba jest bardzo proste. Wystarczy nacisnąć kombinację klawiszy Fn + PrtScn, aby wykonać zrzut ekranu. Zrzut ekranu można również wykonać, używając aplikacji Snipping Tool lub przełączając się do trybu pełnoekranowego i naciskając kombinację klawiszy Alt + PrtScn. Po wykonaniu zrzutu ekranu można go edytować i udostępniać innym.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
7 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *