Wyposażenie kuchni

Porozmawiasz tutaj na wszystkie tematy, których nie porusza się w innych działach forum. Zapraszamy każdego.
Awatar użytkownika
Lucjola1991
Posty: 0
Rejestracja: 07 maja 2023, 17:23

Wyposażenie kuchni

Post autor: Lucjola1991 »

Mogłoby się zdawać, że temat nie do końca związany ściśle z tematyką tego forum, no ae powiedzmy sobie prawdę, przecież nie tylko sprzętem, nie tylko pracą człowiek żyje. A że akurat jestem na etapie budowania, a właciwie wykończania domu, to takie rzeczy jak srebrne sztućce https://gerlach.pl/sztucce i ich zakup, bardzo mnie interesują. Polecacie jakieś?
thesay

Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: thesay »

Ja to mogę sobie powiedzieć zbyt wiele, albo zbyt mało, jeśli chodzi o rozwiązania, niemniej jednak pod wieloma względami wiem, że nie ma to jak pomoc odpowiedniego fachowca. Dlatego sprawdzam, czy stiebel eltron autoryzowany instalator ma dla mnie czas. Mu mogę powierzyć moje rozwiązania domowe. Bardzo w to wierzę, prawdę mówiąc.
meblindaa

Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: meblindaa »

Jakie ornamenty styropianowe macie pomontowane? Jest tego sporo i ja uważam, że naprawdę fajnie będzie co nieco ogarnąć i jakoś na spokojnie to sprawdzałam. Może warto jednak mimo wszystko omówić wspólnie? Bo jednak mimo wszystko brakuje mi wiedzy w tym temacie, bez dwóch zdań.
ODPOWIEDZ