Strona 1 z 1

części samochodowe online

: 02 gru 2021, 18:58
autor: Pachomiusz
Cześć wszystkim. Jeśli zamawialiście kiedykolwiek części samochodowe przez internet, to byliście zadowoleni z ich jakości? Pytam o to, bo ceny wydają się naprawdę niskie w porównaniu do klepów stacjonarnych.

Re: części samochodowe online

: 17 gru 2021, 19:42
autor: Gwidon1982
Jakością nie masz się co przejmować. Wystarczy znaleźć sprawdzonego sprzedawcę i nawet złącze elastyczne rury wydechowej będzie robić wrażenie właśnie pod względem jakości. Polecam dobrze poszukać!

Re: części samochodowe online

: 24 cze 2022, 9:07
autor: Lembert
@Pachomiusz, w internecie możesz znaleźć sporo sklepów, ale niestety nie każdy oferuje części zamienne do samochodów osobowych w rozsądnych pieniądzach... Można spróbować nieco przyoszczędzić szukając części po Allegro czy OLX, ale nie wiem czy tędy droga. Najrozsądniejszym wydaje się korzystanie z marketplace, bo wtedy masz dostęp tylko do nowych części i wyłącznie od zweryfikowanych sprzedawców. Myślę, że dobrym wyborem może być np. WOOPAUTO. Tam znajdziesz sporo części zamiennych, w tym nawet części zamienne do samochodów ciężarowych czy akcesoria samochodowe i akcesoria motocyklowe. Myślę, że tego typu miejsce będzie najlepsze do szukania tanich i jednocześnie nowych elementów do Twojego pojazdu.