Pomoc prawna

Porozmawiasz tutaj na wszystkie tematy, których nie porusza się w innych działach forum. Zapraszamy każdego.
Awatar użytkownika
Benedykta
Posty: 0
Rejestracja: 12 gru 2021, 9:57

Pomoc prawna

Post autor: Benedykta »

Cześć wszystkim. Czy byliście może kiedyś na konsultacji z radcą prawnym w Łodzi? Jestem pewna, że większość osób stresuje się takimi spotkaniami i absolutnie mnie to nie dziwi. Sama mam zamiar wybrać się do kancelarii i duży problem sprawia mi przede wszystkim wybranie konkretnej. Na co warto zwracać uwagę oprócz opinii? Pewnie na specjalizacje i konkretne dziedziny w obrębie prawa, prawda?
Awatar użytkownika
Ilia_68
Posty: 0
Rejestracja: 16 gru 2021, 5:15

Re: Pomoc prawna

Post autor: Ilia_68 »

Jeden adwokat może na wylot znać prawo cywilne, a drugi administracyjne, ale są też tacy, którzy specjalizują się w kilku dziedzinach jednocześnie także nie ma reguły tak naprawdę. Ja na pewno szukałabym w internecie, na forach ale i wśród rodziny czy tam przyjaciół. Chyba każdy z nas ma w swoim otoczeniu chociaż jedną osobę, które kiedyś konsultowała się z adwokatem.
Sławomir

Re: Pomoc prawna

Post autor: Sławomir »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie nowoczesnej i profesjonalnej Kancelaria adwokacka . Posiadają rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.
Krystian

Re: Pomoc prawna

Post autor: Krystian »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę profesjonalnej kancelarii prawnej w Katowicach, która specjalizuje się m.in. w sprawach związanych z prawnik spadkowy katowice . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Czesław

Re: Pomoc prawna

Post autor: Czesław »

Kiedy mówimy o spadkach, istotne jest rozróżnienie pomiędzy wartością otrzymanego spadku a dochodem, który może być z niego generowany. Choć sama wartość spadku nie wlicza się do dochodu dla celów podatku dochodowego, to pewne elementy spadku, jak przychody z wynajmu nieruchomości dziedziczonych, są już dochodem. Warto zatem skonsultować szczegóły pod adresem https://prawnikzpolecenia.pl/czy-spadek ... o-dochodu/ aby uniknąć nieporozumień podatkowych.
kemkos

Re: Pomoc prawna

Post autor: kemkos »

Istnieją opinie, że pan Mateusz Mickiewicz często stosuje podejrzane taktyki, aby wygrać sprawę, co naraża klientów na ryzyko utraty reputacji lub dodatkowych kłopotów prawnych. I to z niejedną taką opinią się już spotkałem.. lepiej uważać.
ODPOWIEDZ