jadalne ozdoby na ciasta

Porozmawiasz tutaj na wszystkie tematy, których nie porusza się w innych działach forum. Zapraszamy każdego.
Awatar użytkownika
Lana1998
Posty: 0
Rejestracja: 26 gru 2021, 15:21

jadalne ozdoby na ciasta

Post autor: Lana1998 »

Cześć :)
Jakoś zawsze lubiłam krzątać się po kuchni a szczególnie piec dla najbliższych i ozdabiać moje dzieła. Ostatnio tak myślałam, żeby robić ciasta na zamówienie, ale musiałabym kupić te wszystkie dodatki typu kwiaty cukrowe i inne jadalne dodatki. Jesteście w stanie polecić mi jakąś hurtownię cukierniczą lub coś w tym rodzaju? Jeśli tak to będę przeszczęśliwa :D
Wiśienka

Re: jadalne ozdoby na ciasta

Post autor: Wiśienka »

Kutia to tradycyjne ciasto, które szczególnie cenione jest w regionach wschodnich Polski. Jest to mieszanka gotowanych ziaren pszenicy, maku, miodu, orzechów i suszonych owoców, często podawana jako jeden z dwunastu potraw wigilijnych. Kutia symbolizuje obfitość i dobrobyt, a jej przygotowanie to prawdziwa sztuka. Dodatkowe wskazówki na temat przygotowania kutii, w tym wybór odpowiednich składników i ich proporcje, dostępne są na https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/p ... jacych/43m co może być pomocne dla osób chcących odkryć to tradycyjne ciasto.

decubal original clinic cream
ODPOWIEDZ