Egzotyczne zwierzęta

Porozmawiasz tutaj na wszystkie tematy, których nie porusza się w innych działach forum. Zapraszamy każdego.
Awatar użytkownika
flora_96
Posty: 0
Rejestracja: 27 gru 2021, 5:32

Egzotyczne zwierzęta

Post autor: flora_96 »

Jakie miejsca w Polsce polecacie odwiedzić, żeby zobaczyć jakieś egzotyczne zwierzęta lub coś podobnego? Mnie bardzo zainteresowała Motylarnia Rozewie, bo nawet nie zdawałam sobie sprawy, że mamy coś takiego. Chyba zaplanuję taką małą wycieczkę, zarezerwuję bilety i zobaczymy jak to będzie. Chociaż jestem pewna, że mnie i dzieciakom będzie się bardzo podobać :) Jakieś inne pomysły?

parabellum p08
Sławomir

Re: Egzotyczne zwierzęta

Post autor: Sławomir »

Posiadam dwa psy, o które bardzo dbam, a wszystkie potrzebne mi produkty zamawiam w sprawdzonym, internetowym sklepie zoologicznym ZooAmor - bielany wroclawskie . Wszystkie informacje o ofercie tego sklepu oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Adrian131

Re: Egzotyczne zwierzęta

Post autor: Adrian131 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta wolier aluminiowych dla gołębi lub ptaków ozdobnych, to polecam Wam sprawdzić stronę http://wolieryaluminiowe.eu/ , gdzie znajdziecie ofertę firmy EuroPigeon. Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ