najtańsze oświetlenie LED

Tutaj rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z high-tech. Nie krępuj się zadać pytanie lub poprosić o radę – nie samą technologią człowiek żyje.
Awatar użytkownika
Bogusław1967
Posty: 0
Rejestracja: 16 lis 2021, 7:38

najtańsze oświetlenie LED

Post autor: Bogusław1967 »

Jakie jest najtańsze oświetlenie LED i gdzie można je kupić? Nie wymagam jakichś świecidełek, które zatańczą dla mnie rewię na lodzie, chcę dobrej jakości, tani produkt. Możecie polecić mi jakiegoś dostawcę lub sklep z takim asortymentem? Ale tylko zaufane miejsca, gdzie będę pewny jakości tych zakupów. Podrzucicie jakies namiary na takich sprawdzonych dostawców?
małaa

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: małaa »

A dokładnie do jakiego wnętrza poszukujecie lampy? Ja ostatnio dowiedziałam się, że bardzo dobre lampy można znaleźć w sklepie Iluve. Przede wszystkim mają oni dobre ceny i spory wybór w najróżniejszych modelach lamp. Ja właśnie planuję tam poszukać produkty na oświetlenie poddasza , może coś wpadnie w oko.
Rafał22

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: Rafał22 »

Cześć wszystkim! Potrzebuję Waszej opinii na temat lampki rowerowej https://goodsport.pl/akcesoria-rowerowe ... nie-lampy/. Szukam lampki, która będzie nie tylko dobrze oświetlać drogę, ale także zapewniać widoczność dla innych uczestników ruchu. Czy możecie polecić mi jakieś konkretne modele, które są wydajne i niezawodne? Czy warto inwestować w lampki z funkcją mignięcia czy może lepiej postawić na stałe światło? Będę wdzięczny za każdą radę i sugestię!
Łukasz

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: Łukasz »

Według mnie zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu. Dlatego mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://canaluminair.com/pl/ , na której znajdziecie ofertę sklepu z nowoczesnymi lampami nowej generacji.

ngk zamienniki
Damian

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: Damian »

Zdecydowanie mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepy z najróżniejszym oświetleniem do domu, w tym m.in. żyrandole do salonu . Co Wy sądzicei o ofercie tego sklepu internetowego?
ODPOWIEDZ